Здравје

Приказ на 2 резултати.

Топ!
-50%
1,398 ден 699 ден

Последни количини. Побрзај !

⭐⭐⭐⭐⭐

Перфектна видливост при сите временски услови со MAGIC VISION  UNISEX модел на очила :Електропроѕирната леќа чини секој електронски екран полесно да се гледа; • Поларизираната сина леќа ги блокира штетните УВ зраци од дневното сонце; • Килибарните леќи го намалуваат блескавиот сјај навечер и ја зголемуваат видливоста во магла; MAGIC VISION овозможуваат намален сјај, зголемена видливост , одморени очи и подобар вид.
[wp-deadline id=1]

Топ!
-54%
РАСПРОДАДЕНО
799 ден 369 ден

Распродадено!

⭐⭐⭐⭐⭐

Ефикасно помага при: • болки во областа на вратот и рамениот појас (шилци; ревматизам; плексит, спондилоза); • стрес, напнатост, тешка ментална оптовареност; • потпомага при главоболка, грип, настинка, умор, вртоглавица; • треска;  проблеми со циркулацијата; • поспаност; дисфункции на тироидната жлезда;
Особено погоден за луѓе кои поголемот дел од денот го поминуваат во седечка положба и пред компјутер